Футбольні баталії найменших вихованців СК «Жашківська громада» (ВІДЕО)

Дата: 28.02.2024 16:58

Спорт робить громаду сильнішою, а її мешканців – здоровими, загартованими та успішними. Під таким девізом у Жашківській громаді проходять спортивні змагання з різних видів, які популяризуються та поступово розвиваються. Основний акцент роблять на залученні та спортивному вихованні молодого покоління, за яким майбутнє України.

Серед наявних у громаді гуртків – футбол, яким діти займаються з 4 – 5  років у спортивному клубі «Жашківська громада», під керівництвом Богдана Лавренюка. Саме за його ініціативи та підтримки міського голови Ігоря Цибровського 25 лютого вперше провели Відкритий турнір Жашківської МТГ з футзалу серед дітей 2016-2017 років народження – найменших вихованців клубу, які вже опанували ази улюбленого виду спорту та були готові до перших футбольних поєдинків. А вони відбувалися між командами СК «Жашківська громада», СК «Базис» (Кочубіївка Уманський р-н) та ФК «Любомир» (смт. Ставище)

Було проведено 3 гри, за результатами яких ІІІ місце у ФК «Любомир», ІІ – СК «Базис», а І – СК «Жашківська громада». Переможців та призерів особисто нагороджував очільник громади Ігор Цибровський, який принагідно побажав юним спортсменам подальших успіхів і розвитку. Тренерам подякував за вагомий внесок у спортивний розвиток молодого покоління, а батькам – за підтримку дітей у їхніх починаннях.