Дата: від до Скинути

«Імунізація проти COVID доступна та безпечна», – Лариса Кошова про вакцинацію на Черкащині

29 центрів вакцинації населення, 98 пунктів щеплень, 25 мобільних бригад. Всі вони працюють і готові імунізувати усіх охочих доступними на Черкащині вакцинами. Про хід вакцинальної кампанії та злагодженість роботи центрів вакцинації розповіла заступниця очільника області Лариса Кошова.

15:42 30.07.2021

Інформація про зміни до порядків призначення допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям згідно постанови Кабінету Міністрів України від 07 липня 2021 №697 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

15:19 30.07.2021

У селі Тихий Хутір  впорядковано дорогу по вулиці Миру

На звернення старости села Тихий Хутір Надії Гливенко щодо проведення благоустрою по вулиці Миру, очільником Жашківської громади Ігорем Цибровським було дано доручення директору ВУЖКГ Миколі Муштаєву здійснити необхідні роботи в найкоротші терміни. Так 29 липня проведено планування дороги автогрейдером. Загальна протяжність згаданого об'єкту – 3 км, ширина – 4 м. На цій же вулиці  ліквідовано місця просідання грунту внаслідок вимивання дощем. Частина дороги (ділянка 700 м.) потребувала підсипання. Роботи виконувались силами і технікою Жашківського ВУЖКГ, витратні матеріали надало ТОВ «Напої плюс».

14:52 30.07.2021

У Жашкові відбувся семінар щодо змін в законодавстві

29 липня 2021 року Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА в рамках Програми розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2021-2025 роки у партнерстві із Жашківська територіальна громада та спільно з державними органами Черкаської області - ДПС у Черкаській області, Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, Жашківським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Черкаській області провели третій кущовий семінар щодо змін в законодавстві у якому взяли участь роботодавці, підприємці, фахівці кадрових служб і бухгалтери.

14:22 30.07.2021

«Вакциновані, найімовірніше, матимуть привілеї під час посилення карантину», – Лариса Кошова

Уже з осені в Україні прогнозують чергове посилення карантинних обмежень через третю хвилю захворюваності на COVID-19. Ті громадяни та трудові колективи, які вже імунізувалися, можуть мати більше привілеїв на час карантину, відзначила заступниця очільника області Лариса Кошова. Розглядають таку можливість у Міністерстві охорони здоров’я України. Врегульовуватиме це питання відповідна постанова Кабміну.

11:25 29.07.2021