Дата: від до Скинути

Особи, які мають намір отримати  українське громадянство, повинні надати до ДМС сертифікат про володіння державною мовою

16 липня 2021 року набрали чинності положення статті 7 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови, як державної». Зазначеною статтею для набуття громадянства України передбачено обов’язок володіти державною мовою.

13:29 09.08.2021

Нацсоцслужба не заглядатиме у холодильники людей

Об’єктами перевірок Національної соціальної сервісної служби України стануть всі організації, які беруть участь у призначенні або оформленні документів для встановлення субсидій та допомог, а також організації, які надають соціальні послуги. Про це повідомив голова Нацсоцслужби України Владислав Машкін у своїй колонці для інтернет-видання «Економічна правда».

11:52 06.08.2021

ІНФОРМУЄ СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

На виконання Закону України «Про звернення громадян» службою у справах дітей Жашківської міської ради 04.08.2021 здійснено виїзд до с.Пугачівка для розгляду звернення громадянина ХХХХ ХХХ, жителя Глухівської громади, с.Привілля щодо неналежного, на його погляд, догляду за малолітньою дитиною дружиною, яка тимчасово виїхала до родини в с.Пугачівка.

15:00 05.08.2021

Кінозал просто неба

3 серпня у парку розваг біля міського будинку культури відділом культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради було організовано показ мультфільмів та фільму просто неба.

09:03 04.08.2021

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ІНФОРМУЄ

Протягом ІІ кварталу 2021 року відбулось 3-и засідання Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Жашківської міської ради на яких розглянуто 18 питань із захисту прав дітей на території Жашківської територіальної громади.

12:25 03.08.2021