Великий теніс у Жашківській громаді

Дата: 10.07.2024 12:26

Фінішував Чемпіонат Жашківської міської територіальної громади з великого тенісу, організований Відділом культури, молодіжної політики, спорту та туризму міської ради. Змагання проходили упродовж травня – червня на спортивному майданчику в парковій зоні міста.

Всі учасники демонстрували волю до перемоги, майстерність і досвід у володінні ракеткою. Завзята і стрімка боротьба за призові місця тривала упродовж усього чемпіонату , який вкотре підтвердив, що великий теніс – це інтелектуальний вид спорту, де стратегія важливіша за силу удару

За результатами зіграних партій абсолютним переможцем змагань став Кивгило Роман. ІІ місце посів Олег Остапенко. ІІІ – у Артема Кивгила.

Спортивні змагання здебільшого не обходяться без присутності очільника Жашківської громади Ігоря Цибровського, який спільно з депутатами міської ради всіляко сприяє розвитку як дитячого, так і  дорослого спорту. Ігор Андрійович подякував тенісистам за участь, красиву гру, популяризацію здорового способу життя та разом з головним спеціалістом ВКМПСТ Костянтином Зволінським провів церемонію нагородження.

Фото без описуФото без опису