Відкритий турнір з великого тенісу

21 серпня в парку відпочинку на спортивному майданчику відбувся Відкритий турнір з великого тенісу присвячений 30-й річниці Незалежності України, в якому взяли участь 9 тенісистів з Жашкова, Умані, Обухова.

14:50 27.08.2021

Інформація від фахівця. Поїздки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на відпочинок та оздоровлення

Всеукраїнський благодійний фонд «Фундація соціального розвитку» у співробітництві з благодійними організаціями в США протягом п’ятнадцяти років успішно проводить організацію відпочинку українських дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в американських сім’ях і таборах. Під час таких подорожей діти отримують можливість познайомитись з культурою іншої країни, відвідати різноманітні заходи (походи до дитячих розвиваючих центрів, зоопарків, акваріумів, музеїв, театрів, парків та інше), дещо вивчити англійську мову, провести незабутній час у США. Сотні українських дітей-сиріт відпочивають по цій програмі в США вже цим літом.                   Поїздки дітей на відпочинок та оздоровлення є державною програмою на виконання «Порядку організації виїзду дітей за кордон на відпочинок та оздоровлення», затвердженого Постановою КМУ від 21.12.2005 р. № 1251, і отримує згоду Міністерства соціальної політики України для виїзду дітей за кордон за підписом заступника міністра. Наш фонд сприяє оформленні усієї необхідної документації.

14:19 26.08.2021

Культурно-рекреаційно-туристична Черкащина: інклюзивно-соціальна 3D-карта

Адміністрація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує до співпраці щодо реалізації проєкту за назвою «Культурно-рекреаційно-туристична Черкащина: інклюзивно-соціальна 3D-карта», який здійснюється за фінансової підтримки Українського культурного фонду та на виконання Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.

10:43 25.08.2021

Ремонт вуличного освітлення здійснюється за графіком

У соцмережах періодично з’являються повідомлення та звернення громадян щодо якості вуличного освітлення на території громади. На жаль, одночасно полагодити чи обстежити усі лінії освітлення у 28 населених пунктах громади не можливо. Тож Жашківське ВУЖКГ повідомляє, що обстеження, ремонт заміна ламп, таймерів, автоматів вуличного освітлення по селах Жашківської ТГ здійснюється за відповідним рафіком. Якщо виникають питання чи зауваження щодо роботи освітлення вулиць, звертайтеся до старост сіл, а в Жашкові – до ВУЖКГ (тел.6-07-21).

08:27 25.08.2021

Марафон "Наша незалежність"

У 1990 році по Україні прокотилася хвиля протесту проти участі українців у збройних конфліктах СРСР з іншими країнами. Такий мітинг-протест під гаслом «А буде син і буде мати…» пройшов 30 вересня в Жашкові, організований Жашківським осередком народного Руху України. На мітингу були висунуті вимоги до Верховної Ради УРСР. Ось деякі з них:

23:09 23.08.2021

Марафон "Наша незалежність"

23:09 23.08.2021

До Жашкова прибули учасники автопробігу «Єднання

До Жашкова прибули учасники автопробігу «Єднання», що проходить сьогодні територією громад Уманського району із зупинками в адміністративних центрах. Автопробіг приурочений 30-річчю Незалежності України та Дню Прапора та ініційований головою Уманської РДА Ігорем Миклащуком.

16:18 23.08.2021

Біля Жашківської міської ради підняли урочисто стяги з нагоди Дня Прапора України

Державний прапор, прапор громади та міста замайоріли сьогодні на стяготримачах біля Жашківської міської ради. Урочистий захід підняття прапорів відбувся за участі активу громади. Піднесених нот урочистостям надали пісня "Боже великий єдиний" у виконанні Народного аматорського жіночого вокального ансамблю "Жашківчанка" (кер.В.Гребенюк) та гімн України - Народного аматорського духового оркестру КЗ "Жашківський МБК" (кер.Д.Мулик).

11:35 23.08.2021

Корисна інформація про вакцинацію

3016 мешканців Жашківщини вже захистили себе від тяжкого чи летального перебігу COVID. 1751 жінка та 1265 чоловіків вже вакцинувалися.

14:31 20.08.2021