Дата: від до Скинути

Список шкіл Жашківської громади, охоплені вакцинацією в належній кількості та які мають право працювати, поповнився (ВІДЕО)

23 вересня відділом освіти Жашківської міської ради, за участі першого заступника голови Уманської РДА Анатолія Риженка та голови Жашківської громади Ігоря Цибровського, проведено робочу нараду з керівниками закладів освіти, зокрема шкіл, щодо стану охоплення вакцинацією трудових колективів. Варто сказати, що сьогодні перелік шкіл, які працюватимуть в звичному режимі, розширився – за рахунок збільшення кількості щеплених осіб та відповідно до рішення Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, в якому зазначено, що навчальні заклади, де провакциновано не менше 75 % персоналу, мають право працювати. Сьогодні це:

16:22 23.09.2021

Вкотре у Жашкові невідомі особи завдали шкоди майну громади. (ВІДЕО)

Попри спроби влади та Виробничого управління житлово- комунального господарства утримувати територію міста і населених пуктів Жашківської громади в належному стані, все ж знаходяться громадяни, які умисно завдають шкоди майну громади.  Серед останніх випадків у Жашкові  – пошкоджені ліхтарі у парку відпочинку поблизу Меморіалу Слави.

14:30 23.09.2021

У Жашкові вшанували героїчний подвиг партизан та підпільників Другої світової війни.

Сьогодні, 22 вересня, відповідно до Указу Президента України, відзначається День партизанської слави. Вшанували героїчний подвиг партизан та підпільників Другої світової війни і у Жашкові. Біля Меморіалу Слави зібралися керівники та представники трудових колективів Жашківської територіальної громади.

16:22 22.09.2021

У Безпечній відзначили День села. (ВІДЕО)

17 вересня у приміщенні сільського будинку культури зібралась дружна безпечанська родина, аби відсвяткувати День села, до слова- вперше у складі Жашківської територіальної громади. Теплими словами та презентами вітали місцевих жителів з такою значущою подією очільник Жашківської територіальної громади Ігор Цибровський, депутат Жашківської міської ради Сергій Вусик, староста села Наталія Батрак, заступник директора ТОВ «Кищенці» Віталій Мельник, директор ПП «Бригада – плюс» Анатолій Усатий і начальник відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради Інна Білик.

09:21 22.09.2021

З 23 вересня в усіх регіонах України буде встановлено «жовтий» рівень епіднебезпеки, — рішення Державної комісії ТЕБ та НС

Під головування Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля 21 вересня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. До засідання долучилися також голови обласних державних адміністрацій.

14:58 21.09.2021

Уродженка Жашківщини Анастасія Бевз – чемпіонка світу серед учнівської молоді

Анастасія Бевз навчалась в Бузівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст., займалась волейболом в Бузівському відділенні Жашківської ДЮСШ в тренера Слухая О.В. З 2019 року Настя – учениця Київського обласного ліцею- інтернату фізичної культури і спорту в м. Біла Церква – Спортліцей. Сьогодні дівчина – неодноразова призерка та переможниця міжобласних і всеукраїнських змагань з волейболу, віце- чемпіонка України з волейболу серед дівчат 2006 року народження у 2021 році.

16:44 20.09.2021

Рятувальників Жашківщини привітали з професійним святом. (ВІДЕО)

17 вересня в залі засідань Жашківської міської ради відбувся урочистий захід, присвячений Дню рятівника. Вітали з професійним святом колег- рятувальників, зокрема фахівців 20-ої Державної пожежно- рятувальної частини 5-го Державного пожежно- рятувального загону ГУ ДСНС України у Черкаській області та Бузівської добровільної пожежної команди, начальник групи організацій реагування на надзвичайні ситуації 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській обл. Сергій Щербатий, т.в.о. начальника 20 ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській обл. Юрій Корінний та голова Жашківської територіальної громади Ігор Цибровський. Окрім вітань, рятувальників, які проявили особливу мужність та високі показники у роботі, нагороджено грамотами Жашківської міської ради, добровольців та ветеранів Служби порятунку – подяками від керівництва 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Черкаській обл.

11:42 20.09.2021