Будьте уважними до своїх рідних

Більшість чоловіків пояснюють недостатню увагу до дітей своєю зайнятістю, стереотипами або невмінням доглядати. Разом з тим 80% татусів у старшому віці шкодують про те, що проводили зі своїми дітьми занадто мало часу.

11:53 26.10.2021

Депутати Жашківської міської ради спрямовують кошти бюджету зі своїх депутатських фондів на благоустрій. (ВІДЕО)

Орієнтуючись на звернення громадян, депутати Жашківської міської ради спрямовують кошти місцевого бюджету зі своїх депутатських фондів на ті об'єкти, які першочергово потребують уваги. Зокрема Алла Завертана  40 000 грн спрямувала на продовження робіт по плануванню і підсипці доріг мікрорайону Городище піщано-щебеневою сумішшю, зокрема – чергової частини вулиці Слобідська, 10 000 грн- на придбання комплектуючих та світильників для їх заміни по мікрорайону Городище.

11:42 26.10.2021

На останньому засіданні сесії Жашківської міської ради затвердили старостинські округи

Законодавство України ( зокрема, п.6¹ ч.1 ст.26, ч.4 ст.54¹, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.2  Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост»)  зобов’язує ради до 1 листопада утворити старостинські округи чисельністю не менше 500 осіб.

14:04 25.10.2021

Спалювати опале листя заборонено законом!

Хоч сонце  все ще яскраво світить, проте в повітрі вже відчувається подих осені, а це означає, що громадяни розпочинають активно поратися на огородах, дачних ділянках, на своїх подвір’ях, спалюючи  при цьому листя, траву, чагарники тощо. Та найбільше турбує те, що досить мало людей замислюється над тим, якими наслідками можуть обернутися такі прибирання та спалювання для довкілля та оточуючих.  Спалювати опале листя заборонено законом! Однак, незважаючи на заборону, наші міста та села потопають у їдкому диму і смороді від спалювання сухої рослинності та сміття.  Відповідно до статті 9 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», кожен громадянин України має право зокрема на безпечне для його життя та здоров’я навколишнє природне середовище.

11:14 23.10.2021

На свято Покрови Пресвятої Богородиці у Жашкові відзначили День захисників та захисниць України, День козацтва та День міста (ВІДЕО)

День захисників та захисниць України, День українського козацтва, Свято Покрови Пресвятої Богородиці і День міста Жашків. З нагоди цих вагомих дат у Жашкові 14 жовтня відбулась ціла плеяда заходів, організованих відділом культури, молодіжної політики, спорту та туризму спільно з апаратом виконкому Жашківської міської ради, під чітким керівництвом міського голови Ігоря Цибровського та за підтримки депутатів Жашківської міської ради. За традицією, представники влади, трудових колективів, підприємств, установ, навчальних закладів, громадських об’єднань, ветерани війни і праці пройшли урочистою ходою та поклали квіти до пам’ятних знаків. Супроводжував колону Народний аматорський оркестр духових інструментів під керівництвом Д. Мулика.

17:20 20.10.2021

Любителі активного дозвілля відзначили День захисників та захисниць України і День міста Жашків по-спортивному

Для зміцнення дружніх стосунків між населеними пунктами Жашківської громади, популяризації спорту серед місцевого населення, а також з нагоди Дня захисників та захисниць України і Дня міста Жашків, 16 жовтня було проведено Турніри Жашківської громади з волейболу і футболу.

16:12 18.10.2021

Спільна робота дає позитивні результати (ВІДЕО)

У Тетерівці поступово покращується благоустрій територій. Так, днями на одному з  кладовищ замінено дерев'яний паркан на бетонний, а також упорядковано ділянки вулиць, які потребували уваги. Позитивні зрушення, що відбуваються в населеному пункті, є результатом взаєморозуміння старости села Ольги Наумчук з місцевими представниками бізнесу та їх спільного бажання працювати на результат.

11:57 13.10.2021