У Жашкові вшанували пам'ять жертв голодоморів (ВІДЕО)

Кожного року, у четверту суботу листопада, в Україні та світі вшановують пам'ять мільйонів жертв голодоморів. У XX столітті українці пережили їх тричі: у 1921-1923, 1932-1933 і 1946-1947 роках. Наймасштабніший із них був у 32-33 роках. Саме його нині називають геноцидом українського народу, здійсненим сталінським режимом. Жертвами цього Голодомору в Україні стали щонайменше 3,9 мільйона людей.

15:01 26.11.2021

Жительці Жашківської громади присвоєно почесне звання «Мати-героїня» (ВІДЕО)

Сьогодні, 25 листопада, відбулася 18 чергова сесія Жашківської міської ради VІІІ скликання, початок якої ознаменувався урочистими хвилинами. Голова Уманської районної державної адміністрації Ігор Миклащук спільно з очільником Жашківської міської територіальної громади Ігорем Цибровським виконали приємну місію – вручили посвідчення та нагрудний знак «Мати-героїня» жительці с. Сабадаш Павліні Альбертівні Беркелі. Павліна Беркела дала життя і гідне виховання шістьом дітям, має двох внуків, працює в місцевому сільсппідприємстві ТОВ «Сабадаш-Агро», пише вірші, є взірцевою матір'ю та шанованою жителькою Жашківської громади. «Мати-героїня» - не просто державна нагорода, а знак глибокої вдячності та поваги до материнства – підкреслив міський голова Ігор Цибровський, привітавши Павліну Альбертівну від імені депутатів, апарату та членів виконавчого комітету Жашківської міської ради.

17:10 25.11.2021

Міський голова Ігор Цибровський привітав аграріїв громади з професійним святом – Днем працівників сільського господарства (ВІДЕО)

У третю неділю останнього місяця осені, а цьогоріч це 21 листопада, в Україні відзначають День працівників сільського господарства – професійне свято людей, які годують країну, допомагають містам і селам не тільки сплачуючи податки, а й виконуючи інші соціальні функції, спрямовані на вирішення проблем медичної, освітянської галузей, розбудову соціальної інфраструктури тощо.

16:42 23.11.2021

У Жашкові вшанували громадянський подвиг учасників Помаранчевої Революції та Революції Гідності

Щороку, 21 листопада, в річницю початку Євромайдану, Україна відзначає День Гідності та Свободи, цим самим вшановуючи жертв силового розгону, студентів і молодих активістів, усіх тих, своєю жертовністю демонстрували прагнення українців жити у вільній, демократичній, суверенній державі, зокрема і героїв, які віддали за це своє життя. Відзначили річницю сумнозвісних подій на Майдані під час двох революцій – Помаранчевої (2004 р.) та Гідності (2013-14 рр.) – і в Жашківській територіальній громаді.

14:44 19.11.2021

Освітянський автопарк поповнився новеньким шкільним автобусом (ВІДЕО)

16 листопада Жашківська громада отримала цінний та значимий подарунок від ІП «Агро-Вільд Україна» - новенький шкільний автобус для підвезення учнів та вчителів до закладів освіти. Ключі від транспорту передав громаді, в особі міського голови Ігоря Цибровського та начальника відділу освіти Жашківської міської ради Людмили Рябоконь, гендиректор підприємства з іноземними інвестиціями Вільд Бертольд Карл Алоїс .

12:14 18.11.2021

Громадські обговорення кандидатур на посади старост у межах Сабадаського, Безпечнівсько-Зеленорізького та Бузівського старостинських округів (ВІДЕО)

Законодавство України  зобов’язало ради до 1 листопада утворити старостинські округи чисельністю не менше 500 осіб (п.6 ч.1 ст.26, ч.4 ст.54, ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.2  Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост»).

15:24 16.11.2021

Лікарська таємниця завдяки розвитку ЕСОЗ. Роз’яснення НСЗУ 29.08.20.

Дотримуватися правил конфіденційності має кожен працівник медзакладу, якому стає відома інформація про стан здоров'я людини. Право пацієнта на медичну таємницю закріплене в Основах законодавства України про охорону здоров’я, Цивільному кодексі України, Кримінальному кодексі України.

10:35 14.11.2021

Міський голова Ігор Цибровський провів термінову нараду щодо резонансного випадку в Жашківському ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 (ВІДЕО)

На сайті  Жашківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 29 вересня було опубліковано інформацію з фотографіями про заняття, яке проводила практичний психолог цього закладу.

15:35 13.11.2021