Дата: від до Скинути

Ковідний сертифікат та інші електронні сервіси для пацієнта. Пресбрифінг НСЗУ 22.07.21.

Вперше в Україні з’явилися реальні дані щодо стану медичної сфери після створення електронної системи охорони здоров'я (ЕСОЗ). Вона відіграє ключову роль у процесах трансформації. Завдяки електронним даним процеси у медицині стали відкритішими та прозорішими.

10:31 13.11.2021

Переваги та розвиток електронної системи охорони здоров'я. Результати пресбрифінгу НСЗУ 29.10.20.

Розвиток інформаційно-комунікаційних технологій в охороні здоров’я сприяє докорінним змінам. Все більше медичних закладів надають пацієнтам можливість онлайн-запису на прийом. З'явились корисні сервіси для пацієнта - електронний рецепт, електронне направлення, електронні медичні записи, електронна картка. Стартувала комплексна послуга єМалятко. Переваги електронних сервісів над паперовими - в зрозумілих алгоритмах, в однакових для всіх правилах.

10:29 12.11.2021

Із 12 листопада Жашківська громада у «червоній» карантинній зоні (ВІДЕО)

Черкаська область переходить до «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Обмеження почнуть діяти з 12 листопада. Таке рішення було прийнято під час позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова за дорученням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

18:14 11.11.2021

Електронні сервіси для пацієнтів. Роз’яснення НСЗУ 12.06.21.

Цифрова трансформація процесів охорони здоров’я насамперед поліпшує доступ до медичної допомоги для пацієнтів. Вона допомагає пацієнтам отримувати якісні медичні послуги. Але не перетворює медичного працівника на сервіс із надання послуг. І не виключає лікаря із процесу надання медичної допомоги.

10:25 11.11.2021

МОЗ розширило перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов'язковим

Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом № 2393 від 1.11.2021 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 8.11.2021 за № 1452/37074, розширило перелік організацій, співробітники яких мають обов’язково щепитися проти COVID-19.

11:02 10.11.2021

Що таке електронна медична картка

Електронна медична картка - це історія звернень та захворювань пацієнта, яка зберігається не на папері, а в електронній системі охорони здоров’я. Доступ до електронної медичної картки пацієнта має його сімейний або лікуючий лікар. При цьому, всю інформацію про пацієнта бачить лише його сімейний лікар, а необхідну для призначення лікування - лікуючий лікар

10:22 10.11.2021

Як знайти лікаря, з яким укласти декларацію

Чи існує електронна база лікарів первинної ланки, з якими можна укласти декларацію? Таке питання часто ставлять у коментарях. Всі дані про заклади ПМД, які мають договір з НСЗУ, про кожного лікаря, який працює в цих центрах, поліклініках та амбулаторіях, містяться в електронній системі охорони здоров'я. Це - відкрита інформація. Знайти її можна на нашому дашборді “Електронна карта місць надання первинної медичної допомоги”  https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/pmd-map.

10:19 09.11.2021

З 8 листопада до роботи в закладах освіти допускаються лише ті працівники, які можуть підтвердити вакцинацію сертифікатом (ВІДЕО)

8 листопада 2021 року набирає чинності  наказ МОЗ №2153 від 04.10.2021 року «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням». Пункт 3 цього наказу передбачає, що працівники закладів освіти всіх рівнів, незалежно від типу та форми власності, мають обов’язково отримати щеплення проти Covid-19. Це зумовлено тим, що працівники закладів освіти працюють в умовах підвищеного ризику й наражають на небезпеку себе та інших, а також, щоб забезпечити можливість очного освітнього процесу.

16:58 08.11.2021