Запрошуємо до дитячого садочка онлайн

Стартував дитячий онлайн-садок НУМО – спільний проєкт ЮНІСЕФ та МОН України. Це розвивальні відеозаняття для дітей 3-6 років. Перший випуск вже доступний до перегляду на *MEGOGO* : https://megogo.net/ua/view/18037755.

14:08 24.03.2022

!! Ситуація наразі !!   23.03.2022, 17:20

!! Ситуація наразі !! 23.03.2022, 17:20

ТЕЛЕФОН ЦІЛОДОБОВОЇ ЛІНІЇ ЗВ'ЯЗКУ МІСЬКОЇ РАДИ: (04747) 6-11-45 РЕЗЕРВНИЙ ТЕЛЕФОН, який працюватиме на період оголошення повітряної атаки: (04747) 6-17-97 ОРІЄНТУЙМОСЯ НА СИГНАЛ СИРЕНИ! Шановні жителі і гості громади! Ви сьогодні дізнаєтеся про повітряну тривогу із різних джерел. Та закликаємо орієнтуватися на нашу місцеву систему оповіщення – сирену в Жашкові. А також – на відповідні повідомлення в соцмережах ( що розсилаються в період звукового сигналу!!!) та на системи оповіщення, облаштовані в селах. ДІЇ НАСЕЛЕННЯ ПІД ЧАС ПОДАЧІ ЗВУКОВОЇ СИРЕНИ: 1 довгий гудок (10 хв. безперебійно) – сигнал загальної тривоги, терміново вийти із приміщення, рушати в найближче укриття; 3 гудки (по 15 сек. кожний) – відбій тривоги, небезпека минула, виходимо з укриттів. Жодних навчальних гудків в нинішній час бути не може! Не панікуйте, але будьте максимально напоготові! Обмежте будь-які шуми (телевізор, пилосос, фен, тощо). Прислухайтесь до всіх звуків! Від цього залежить ваша безпека. КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ, ЯКЩО МАЄТЕ БАЖАННЯ ДОПОМОГТИ Останні дні від жителів та гостей громади надходить багато запитань щодо потреб ЗСУ, військової частини м.Жашків, лікарні, госпіталів, військкомату та тимчасово переміщених осіб. Уся ця інформація централізовано надходить до Жашківської міської ради. Тож, шановні волонтери, підприємці, благодійники, пересічні громадяни, котрі мають бажання надати свою посильну допомогу в цей нелегкий для України час, - телефонуйте на гарячу цілодобову лінію (04747) 6-11-45. Резервний номер, що працює у період оголошеної повітряної тривоги: (04747) 6-17-97. Дякуємо всім небайдужим! Завдяки нашій єдності ми переможемо! КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА! Відповідно до Наказу Черкаської ОВА від 18.03.2022 р. «Про внесення змін до наказу начальника Черкаської обласної військової адміністрації від 26.02.2022 №1», у Жашківській міській територіальній громаді комендантська година не змінилась і триває з 20:00 до 6:00. Нагадуємо, що у зазначені години перебувати на вулиці та в інших громадських місцях громадянам заборонено, за виключенням тих, хто має спеціальні перепустки. Ознайомитись із наказом можна за посиланням: https://gromada.org.ua/gromada/zhashkivska/news/1647860021/ БЛОКПОСТ В’їзд до м.Жашків та виїзд із нього здійснюватиметься через блок-пости. Інші шляхи буде заблоковано. Просимо поставитися до цього з розумінням! У Жашківській громаді з 23 березня заборонено продавати алкоголь під час комендантської години! Сьогодні, 23.03.2022 сесійно було прийнято рішення про заборону продажу алкогольних напоїв на території Жашківської МТГ з 20:00 до 6:00, коли діє комендантська година. Таке рішенняпродиктоване винятково економікою. Воно ухвалене задля забезпечення стабільної роботи підприємств галузі, збільшення надходжень до бюджету від сплати податків і зменшення частки продажу нелегальної продукції. Відповідно до рішення сесії командири військових частин ЗСУ та інших військових формувань,які дислоковані на території Жашківської громади, зобов’язані вжити усіх заходів для недопущення вживання алкоголю військовослужбовцями, військовозобов’язаними, резервістами та членами громадських формувань з охорони громадського порядку чи чергування в нетверезому стані. У кермувальників напідпитку правоохоронці й надалі вилучатимуть автомобілі на потреби армії.

17:07 23.03.2022

Осучаснення системи оповіщення на загальнодержавному рівні

З початком повномасштабної війни РФ проти України відбулося осучаснення системи оповіщення на загальнодержавному рівні, зокрема компанією Ajax Systems за ініціативи ІТ-компанії stfalcon.com за підтримки Мінцифри з 1 березня 2022 року в Україні випущено застосунок «Повітряна тривога» для оперативної реакції на початок і закінчення тривог, про що повідомляє Урядовий портал. Основна функція додатку - інформування про початок і закінчення тривоги в області, яку користувач сам вибрав у застосунку.

16:02 23.03.2022

Увага! Зміна тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах Жашків – Скибин, Жашків – Тихий Хутір, Жашків - Олександрівка

Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про ціни і ціноутворення», методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв’язку України №1175 від 17.11.2009р., розглянувши клопотання ФОП Дергалюка Миколи Івановича (вх. від 15.03.2022                     № Д-279/01-12), виконавчий  комітет Жашківської міської  ради  оприлюднює матеріали та оголошує збір звернень, зауважень та пропозицій щодо зміни тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в межах населених пунктів Жашківської міської територіальної громади Уманського району Черкаської області (перелік маршрутів та розрахунок вартості згідно додатку).

10:36 22.03.2022