«Герої серед нас»

З метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, національної гідності, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних культурних надбань: виховання шани та поваги к безцінної історичної спадщини у грудні - січні 2021  - 2022 навчального року проводився обласний конкурс «Герої серед нас».

10:16 29.03.2022

!! Ситуація наразі !! 28.03.2022, 17:10

На цей час ситуація в Жашківській МТГ стабільна. Дякуємо за це нашим захисникам! Жашківська міська рада та усі служби, установи працюють єдиною командою. Продовжуємо приймати жителів областей, де тривають бойові дії. Продовжуємо збір гуманітарної допомоги. Дякуємо усім, хто долучається і допомагає.

17:10 28.03.2022

Заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь

Україна має великий ризик неконтрольованих масштабних пожеж в екосистемах. Саме тому протидія масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь повинна бути одним із завдань органів державної влади і органів місцевого самоврядування.

15:16 25.03.2022

Запрошуємо до дитячого садочка онлайн

Стартував дитячий онлайн-садок НУМО – спільний проєкт ЮНІСЕФ та МОН України. Це розвивальні відеозаняття для дітей 3-6 років. Перший випуск вже доступний до перегляду на *MEGOGO* : https://megogo.net/ua/view/18037755.

14:08 24.03.2022