Надання психологічної підтримки фахівцями (консультантами) КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської міської ради на період воєнного стану

Дата: 29.03.2022 14:09

У приміщенні Відділу освіти за адресою м.Жашків, вул.Соборна,56 фахівцями (консультантами) Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Жашківської міської ради надаються (безкоштовні) психологічні та психотерапевтичні послуги дітям з особливими освітніми потребами, а також тимчасово переміщеним особам.

КУ«ІРЦ» Жашківської міськради працює в режимі:

понеділок – четвер з 8:00 по 16:15, п’ятниця – з 8:00 по16:00 й готові надавати психологічну допомогу сім'ям переміщених осіб в очному та дистанційному режимі.

На сторінці КУ «ІРЦ» Жашківської міськради https://psucholog.jimdofree.com/ систематично оновлюється інформація, в якій надаються рекомендації щодо психологічної допомоги та підтримки особам, які пережили травмівні події.

Фахівці (консультанти) Інклюзивно-ресурсного центру:

Мазур Михайло Михайлович – керівник (директор) 0961657211;

Фуркало Дарія Сергіївна – фахівець (консультант),вчитель-логопед 0930311421;

Заплішна Ольга Вікторівна – фахівець (консультант),практичний психолог 0971169418;

Мельник Мирослава Олегівна – фахівець (консультант),практичний психолог 0975308003;

Дзюба Віктор Якович – фахівець (консультант), вчитель-реабілітолог 0660352346.