Фонд соціального страхування

Заходи безпеки при роботі у спеку

Жашківське відділення управління виконавчої дирекції  Фонду соціального страхування України у Черкаській області звертається до керівників підприємств та організацій з проханням вжити усіх необхідних заходів із попередження нещасних випадків під час виконання робіт при дії високих температур повітря.

14:59:52 23.06.2021

Роз’яснення  щодо лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм

Медична реабілітація (відновне лікування) – вид медичної допомоги, що включає систему лікувальних заходів, які спрямовані на відновлення порушених чи втрачених функцій організму, виявлення та активізацію його компенсаторних можливостей, профілактику ускладнень та рецидивів захворювання.

09:26:03 26.05.2021

Безпека та здоров’я під час застосування пестицидів і мінеральних добрив

Мінеральні добрива, регулятори росту рослин, пестициди, знешкоджувальні та інші хімічні речовини широко увійшли в практику рослинництва. Вони забезпечують отримання та збереження високих урожаїв. Проте, всі ці речовини в тій чи іншій мірі небезпечні для людського здоров’я та навколишнього середовища. Необережне їх використання може завдати величезної, часто непоправної шкоди не лише працюючим з ними особам, але й іншим людям, тваринному й рослинному світу, ґрунту, атмосфері.

09:24:27 26.05.2021

Особливості організації надомної та дистанційної роботи

Жашківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області  інформує  роботодавців щодо  особливостей організації надомної  та дистанційної  роботи.

08:43:57 29.04.2021

Охорона праці неповнолітніх

Жашківське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області  інформує  роботодавців щодо дотримання  безпеки праці  при застосуванні праці неповнолітніх .

13:48:52 26.04.2021