Дякуємо! У нашій єдності – сила та незламність (ВІДЕО)

Війна. Вона не тільки випробовує нас на міць, героїзм, стійкість, але й на людяність. Вагомим доказом того, наскільки ми єдині, наскільки спроможні підтримувати один одного в цей складний час стала волонтерська діяльність мешканців міста та сіл Жашківської територіальної громади, які згуртувалися й показують, що ми єдиним фронтом, навіть у тилу, допомагаємо нашим захисникам наближати таку бажану Перемогу. Кожен робить посильний внесок – з вірою у ЗСУ, у мирне майбутнє, у перемогу добра над злом.

11:50 30.12.2022

Різдвяні подарунки дітям Херсонщини (ВІДЕО)

Солодощі, фрукти, ігри, книги, канцелярія та засоби для особистої гігієни – такі подарунки з нагоди новорічно-різдвяних передала Жашківська громада дітям Херсонщини.

15:58 29.12.2022

Звернення міського голови І. Цибровського до жителів Жашківської громади щодо безпеки під час свят (ВІДЕО)

Залишилося кілька днів цього року. Ворог намагатиметься зробити цей час для нас темним і складним. Тому варто дослухатися до сигналів про повітряну тривогу.

17:07 28.12.2022

Авто для виконання бойових завдань (ВІДЕО)

Захисникам України для виконання бойових завдань потрібна не тільки військова техніка, амуніція, а й звичайні автомобілі. Нещодавно, завдяки донатам родини Кравценюків, Жашківській міській раді вдалося закрити цю потребу, з якою звертались військові земляки.

17:05 27.12.2022

Підтримка дружніх країн у боротьбі з країною-терористом особливо важлива!

У співпраці з ТОВ «Ведерстад», що представляє в Україні шведську компанію з виробництва сільськогосподарської техніки, Жашківська міська рада отримала 30 металевих пічок-буржуйок зі Швеції, які рятуватимуть від холодів у разі надзвичайної ситуації.

09:20 27.12.2022