Оголошення та звернення

Опитування бізнесу

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить опитування бізнесу щодо інноваційної діяльності в Україні: "Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди". Опитування здійснюється у рамках моніторингу імплементації однієї із стратегічних цілей Експортної стратегії України на 2017-2021 роки щодо створення сприятливих умов, що стимулюють торгівлю та інновації для диверсифікації експорту.

08:20 22.01.2021

В ЖАШКОВІ та СКИБИНІ ВІДБУДУТЬСЯ ТИМЧАСОВІ ЗМІНИ РУХУ АВТОБУСІВ

До виконавчого комітету Жашківської міської ради надійшла заява від ФОП Дергалюк М.І., що надає послуги пасажирських перевезень. У заяві говориться про те, що у зв’язку з посиленням карантину пасажиропотік знизився, тому  підприємець просить змінити графіки руху автобусів.  Було створено комісію, представники якої вивчили це питання та затвердили зміни графік рухів автобусів до кінця локдауну (тобто до 24 січня):

09:49 16.01.2021

Увага! Конкурс!

«Відповідно ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Жашківська міська рада Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу юридичного забезпечення апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради.

15:58 15.01.2021

Щодо відшкодування вартості лікарських засобів

З метою забезпечення громадян своєчасною та актуальною інформацією щодо перебігу гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі – COVID-19), Міністерством охорони здоров’я України (далі – МОЗ України) забезпечено роботу національного контакт-центру з протидії поширенню COVID-19 за безкоштовним номером 0-800-60-20-19, який розпочав свою роботу 02 листопада 2020 року.

08:26 14.01.2021

Увага! Громадське обговорення!

Відповідно до статей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555, з метою оприлюднення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні та доступ до цієї інформації громадськості щодо врахування громадських інтересів Жашківська міська рада повідомляє наступне.

10:02 18.12.2020

Скликається 3 сесія Жашківської міської ради ІХ скликання

22 грудня 2020 року о 10:00  відбудеться третя сесія Жашківської міської ради ІХ скликання. У зв'язку із карантинними обмеженнями, на зібрання запрошуються лише міський голова Ігор Цибровський, депутати міської ради ІХ скликання, керівники структурних підрозділів і комунальних установ міської ради, засоби масової інформації.

08:15 10.12.2020