Оголошення та звернення

Жашківська міська рада звертається до громадян, фізичних та юридичних осіб

Відповідно до Законів України «Про тваринний світ», «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», Розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 22.03.2021 року      № 120 у весняно-літній період 2021 року проводяться заходи з охорони та відтворення водних біоресурсів під час нересту риби на території області.

09:32 07.04.2021

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ЖАШКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ!

З метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 рекомендуємо перейти на максимальне використання електронних сервісів на офіційному вебсайті ДМС, зокрема попереднього запису до електронної черги.

09:47 31.03.2021

Сесія

25 березня 2021 року о 10:00  у сесійній залі за адресою вул.Захисників України 19 відбудеться шоста чергова сесія Жашківської міської ради 8 скликання. У зв'язку із карантинними обмеженнями, на зібрання запрошуються лише  депутати міської ради 8 скликання та засоби масової інформації.

19:58 23.03.2021

Проект “Почуй мене”

Із 5 березня 2021 року  Міністерством соціальної політики у співпраці з громадською організацією  “Громадський рух “Соціальна єдність” реалізується пілотний проект “Почуй мене”, спрямований на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів державної влади.

16:14 17.03.2021

Прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності

Державний комітет телебачення і радіомовлення України з 1 березня до 1 травня 2021 року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

09:26 11.03.2021