У Жашкові продовжують облаштовувати укриття (ВІДЕО)

Розуміючи виклики війни та небезпеку під час ракетних атак, важливим питанням для місцевої влади залишається наявність належно облаштованих укриттів. Так, одне із доступних для жашківчан – у міському будинку культури – набуло нового вигляду.   Оскільки саме в холі цього закладу розгорнуто пункт незламності, послугами якого користується населення, то й підвальне приміщення має відповідати всім вимогам для комфортного перебування людей у разі тривалої повітряної тривоги. Тож депутатами Жашківської міської ради було підтримано ініціативу міського голови Ігоря Цибровського про виділення коштів з місцевого бюджету на проведення там комплексу ремонтних робіт. У результаті – вдосконалено систему опалення, водовідведення (для встановлення туалету), замінено вхідні двері, залито сходові марші, усунено грибковість на стінах, зроблено косметичний ремонт, освітлення та вентиляційну систему. Наразі роботи на завершальному етапі, а укриття поступово укомплектовується меблями та речами першої необхідності.   Належним чином підготувались і до надзвичайних ситуацій – восени для безперебійного функціонування пункту незламності в будинку культури встановлено генератор, який забезпечуватиме електроенергією та теплом й оновлене укриття.   Працюємо далі...

18:41 03.02.2023

Знову втрата… На Донеччині загинув боєць Майборода А.В. (ВІДЕО)

Він не гнався за визнанням чи нагородами, а просто виконував свій обов’язок з честю та гідністю. І виконав його до кінця… Андрій Майборода відважно боронив територіальну цілісність і незалежність України упродовж останніх кількох років, та на жаль цьогоріч війна забрала його життя, зруйнувавши мрії й майбутнє.

16:43 02.02.2023