Дата: від до Скинути

У Жашкові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та подвиг усіх захисників України (ВІДЕО)

Сьогодні ми вшановуємо героїв, які стояли за нашу свободу та гідність у 2014 році, і продовжують стояти на захисті країни. Це люди різного віку та професій, з різних регіонів, але з однаковими й справжніми цінностями.

14:08 20.02.2023

Продовжуємо закривати потреби наших захисників (ВІДЕО)

Війна – не час для зупинки. Навпаки маємо працювати в рази більше, щоб міцнішати й рухатися вперед, до Перемоги. Тож основний акцент робимо на підсилення наших військових та волонтерську діяльність. Відрадно, що в Жашківській громаді в цьому напрямку гуртуються всі – від малого до великого. Завдяки їхній активності днями до захисників знову попрямував вантаж підтримки.

13:04 18.02.2023

18 лютого – День пам’яті полеглих у боях за українське місто Дебальцеве

Цього дня ми згадуємо події героїчної оборони Дебальцівського плацдарму. День 18 лютого назавжди ввійшов в історію як момент, коли українські військові зробили неможливе. Попри серйозну чисельну перевагу жорстокого й підступного ворога та несприятливу тактичну обстановку, вони зуміли не просто вийти з дуже скрутної ситуації, а зламали наступальний дух російських окупантів, припинивши просування «русского мира» на довгі роки.

08:00 18.02.2023