Приз «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу носитеме ім'я Василя Сопінського

В цьому сезоні Оргкомітет прийняв рішення - буде визначено кращого воротаря «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу - приз носитеме ім'я Василя Сопінського - повідомляється на сайті "Футбол Уманщини від Ігоря Соболенка".

09:25 28.01.2020

Набір на семінар щодо європейсько-українського досвіду роботи депутатів місцевих рад

Інститут Політичної Освіти (Україна) спільно з Інститутом Роберта Шумана (RSI, Угорщина) запрошують депутатів місцевих рад до участі в унікальному всеукраїнському семінарі «Кращі українські та європейські практики роботи депутатів місцевих рад напередодні місцевих виборів 2020 року»! Дата проведення – 21-23 лютого 2020 року. Місто проведення – Київ.

14:21 24.01.2020

Двоє представників Жашкова отримали відзнаки "Холодний Яр"

101 рік тому проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. До Дня Соборності в Художньому музеї представили виставку „Українське військо: 1917 – 1921“, наданою Українським інститутом національної пам’яті.

11:39 24.01.2020

Працівники культури громади – на варті збереження народних традицій та фольклору

23 січня на базі Жашківського міського будинку культури пройшла нарада директорів, керівників художніх клубних закладів та бібліотекарів громади. Нарада проходила під керівництвом начальника відділу культури, молодіжної політики, спорту та туризму Жашківської міської ради Інни Білик та директора МБК Катерини Рибаченко.

08:39 24.01.2020

В ДЕНЬ СОБОРНОСТІ ТА ЗЛУКИ ВСІ ВІЗЬМЕМОСЯ ЗА РУКИ

У середу 22 січня в Жашкові біля пам’ятника Т.Шевченку відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Соборності України. Участь у заході взяли  представники влади району та Жашківської ОТГ, трудові колективи та пересічні жашківчани. Червоною ниткою через мітинг проходила тема історичної та політичної важливості Акту Злуки та кроків, спрямованих на возз’єднання українських земель.

16:30 23.01.2020

Творчий звіт ансамблю гармоністів та роковини його керівника Івана Сухого (ФОТО. ВІДЕО)

20 січня відбувся творчий звіт за рік Зразкового дитячого ансамблю гармоністів Мистецької школи Жашківської міської ради, керівником якого є музикант, пісняр, педагог, Заслужений працівник культури України, почесний громадянин міста Жашків - Іван Сухий.

12:09 22.01.2020

Футзал

19 січня  команда Жашківської громади в рамках ліги «Soccer.Biz.ua – ліги» з футзалу зіграла в нічию 2:2 з командою ФК "Центр Даху" (Криве Озеро).

11:42 22.01.2020

Злагодженість у роботі - забезпеченість безпечних умов для учасників освітнього процесу

На постійному контролі відділу освіти знаходиться питання створення безпечних та належних умов перебування, виховання, навчання, харчування, фізичного розвитку та зміцнення здоров’я дітей дошкільного та шкільного віку. 14 січня начальником В.Савицькою проведено нараду з директорами закладів освіти з питання організованого початку ІІ семестру 2019 – 2020 навчального року.

11:30 21.01.2020