Родині захисника України А.А. Наумовича вручили посмертну нагороду (ВІДЕО)

Дата: 29.04.2023 12:21

27 квітня, за участі депутатів і працівників апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради, сім’ї загиблого захисника України Артема Наумовича, який знайшов останній спочинок у селі Скибин, вручили посмертну нагороду. Урочисту й водночас скорботну місію взяли на себе міський голова Ігор Цибровський і старший офіцер відділення обліку мобілізаційної роботи 2 відділу Уманського РТЦК та СП майор Олександр Кучерук.  Засвідчивши свою повагу та вдячність рідним Героя, вони передали його мамі Світлані Григорівні та дружині Інні Олександрівні орден «За мужність» ІІІ ступеня, яким, відповідно до Указу Президента України, був нагороджений (посмертно) майстер-сержант Артем Наумович.

Стрілець – помічник гранатометника 6-ої механізованої роти, 2-го механізованого батальйону військової частини А2167 загинув за два дні до свого 35-річчя – від отриманих поранень внаслідок артилерійського обстрілу поблизу населеного пункту Водяне Волноваського району Донецької області. У Артема залишилися дружина, батько, брат, родичі та мама, яка в день поховання сина знаходилася в окупації. Наразі – особисто отримувала нагороду.
Подвиг А.А. Наумовича житиме в народній пам'яті!
 Герої не вмирають! Вони поповнюють ряди небесного війська…
 Честь і слава захиснику України!