Заборгованість до бюджету Жашківської громади становить майже 5 млн.грн.

Шановні жителі громади, звертаємо вашу увагу на те, що 2019 рік завершився, але разом з тим є несвідомі громадяни, підприємці та підприємства, які, можливо, в міру своєї безвідповідальності не сплатили податки в повній мірі. Зокрема, хочемо наголосити, що станом на 01.01.2020 року заборгованість до бюджету громади становить 4 689 000 грн в т.ч.:

08:44 30.01.2020

Пам'яті героїв Крут

28 січня в приміщенні Литвинівського СБК відбувся інформаційно-тематичний захід під назвою «ГЕРОЇ  КРУТ», який було розпочато словами поета Павла Тичини з твору «Пам'яті тридцяти»:

08:29 29.01.2020

Оперативна інформація про погіршення погодних умов на Черкащині 29-30 січня

У зв’язку з активізацією циклонів на Черкащині очікується погіршення погодних умов: 29 січня вночі місцями по області туман, на окремих ділянках доріг ожеледиця. Вдень дощ та мокрий сніг, місцями по області пориви вітру 15-18 м/с. Температура 0-5º тепла. Ввечері і зниженням температури повітря до від’ємних значень місцями по області слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця. 30 січня помірний мокрий сніг, пориви вітру 15-18 м/с. Температур впродовж доби 2º морозу – 3º тепла. На дорогах ожеледиця.

12:38 28.01.2020

Жашківське ВУЖКГ інформує

27 січня працівники Жашківського ВУЖКГ  ліквідовували аварійну ситуацію на свердловині по вул. Парковій (по вул. Паркова та в ДНЗ «Сонечко» буде відсутнє водопостачання), на даний час проводяться ремонтні роботи – планове відновлення водопостачання до 17:00 28.01.2020 року.

09:34 28.01.2020

Приз «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу носитеме ім'я Василя Сопінського

В цьому сезоні Оргкомітет прийняв рішення - буде визначено кращого воротаря «SOCCER.BIZ.UA-ліги» з футзалу - приз носитеме ім'я Василя Сопінського - повідомляється на сайті "Футбол Уманщини від Ігоря Соболенка".

09:25 28.01.2020

Набір на семінар щодо європейсько-українського досвіду роботи депутатів місцевих рад

Інститут Політичної Освіти (Україна) спільно з Інститутом Роберта Шумана (RSI, Угорщина) запрошують депутатів місцевих рад до участі в унікальному всеукраїнському семінарі «Кращі українські та європейські практики роботи депутатів місцевих рад напередодні місцевих виборів 2020 року»! Дата проведення – 21-23 лютого 2020 року. Місто проведення – Київ.

14:21 24.01.2020

Двоє представників Жашкова отримали відзнаки "Холодний Яр"

101 рік тому проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. До Дня Соборності в Художньому музеї представили виставку „Українське військо: 1917 – 1921“, наданою Українським інститутом національної пам’яті.

11:39 24.01.2020