Урочистості з нагоди Дня Контитуції України

Урочистості з нагоди Дня Конституції України, що відбулися сьогодні на площі Тараса Шевченка за участі міського голови Ігоря Цибровського, секретаря міської ради Алли Завертаної, керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету Марії Король, представників трудових колективів та пересічних громадян.

12:35 28.06.2021

«Дотримання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки під час проведення жнивної кампанії»

Кожного року на території Черкаської області виникає значна кількість пожеж на хлібних масивах, на підприємствах зберігання та переробки врожаю, чим державі завдаються багатомільйонні збитки.

08:10 25.06.2021

Жашківщина приєднується до створення програми задля безпеки громадян у судах

Фаховий діалог щодо розв’язання ключових завдань у життєдіяльності мешканців регіону продовжується. Зокрема проводяться робочі зустрічі керівництва Служби судової охорони Черкащини з місцевою владою на яких обговорюються  питання підтримання громадського порядку в місцевих судах та забезпечення безпеки громадян, які в них перебувають.

09:18 24.06.2021

Інформація від фахівця. Організація відпочинку українських дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (ВІДЕО)

Служба у справах дітей Жашківської міської ради співпрацює з Всеукраїнським благодійним фондом «Фундація соціального розвитку». Зазначений фонд у співробітництві з благодійними організаціями в США протягом п'ятнадцяти років успішно проводить організацію відпочинку українських дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 7 до 12 років в американських сім'ях і таборах. Під час таких подорожей діти отримують можливість познайомитись з культурою іншої країни, відвідати різноманітні заходи (походи до зоопарків, акваріумів, музеїв, театрів, парків та інше), вивчити англійську мову.

16:13 22.06.2021

"Едемівці" вибороли гран-прі на Всеукраїнському конкурсі

На Всеукраїнському конкурсі "На хвилях успіху", що проходив у смт.Затока, Народний хореографічний колектив "Едем" виборов гран-прі! "Едемівці" презентували три хореографічних постановки. Загалом в конкурсі брали участь 30 колективів, якими було представлено 70 хореографічних постановок.

14:11 17.06.2021

МОЗ: В Україні встановили нові карантинні норми

На сайті "Урядовий портал" повідомляється, що Уряд продовжив карантин в Україні до 31 серпня 2021 року, при цьому з 17 червня на всій території країни встановлюється “зелений” рівень епідемічної небезпеки. В таких умовах у громадському транспорті та під час масових заходів або відвідин приміщень всі учасники мають дотримуватись маскового режиму. Відповідно робота закладів громадського харчування, розважальних закладів (нічних клубів), кінотеатрів та залів інших сфер культури, проведення інших масових заходів дозволяється за умов носінням масок та забезпечення засобами індивідуального захисту працівників.

11:21 17.06.2021