Оголошення та звернення

В Уманському районі формується батальйон територіальної оборони

На виконання Закону України "Про основи національного спротиву" в Уманському районі формується батальйон територіальної оборони та готується людський і матеріальний резерв для протидії можливим загрозам.

11:27 23.02.2022

Підвищення пенсії з березня 2022 року

У березні «трудова», «військова» пенсія (військовослужбовцям строкової служби та членам їх сімей), пенсія по інвалідності учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС буде перерахована. Індексація виплат відбудеться відповідно до прийнятої 16 лютого цього року постанови № 118 «Про індексацію пенсій та заходи щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2022 році».

11:20 23.02.2022

Громадське обговорення

Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про ціни і ціноутворення», методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв’язку України №1175 від 17.11.2009р., розглянувши клопотання ФОП Дергалюка Миколи Івановича (вх. від 04.02.2022 № 133/01-12), виконавчий  комітет Жашківської міської  ради  оприлюднює матеріали та оголошує збір звернень, зауважень та пропозицій щодо внесення змін у графік перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування по м.Жашків:

14:16 16.02.2022

Громадське обговорення

Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про ціни і ціноутворення», методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв’язку України №1175 від 17.11.2009р., розглянувши клопотання ФОП Дергалюка Миколи Івановича (вх. від 04.02.2022                     № 133/01-12), виконавчий  комітет Жашківської міської  ради  оприлюднює матеріали та оголошує збір звернень, зауважень та пропозицій щодо зміни тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування по м.Жашків (розрахунок вартості згідно додатку).

14:14 16.02.2022

Депутати Жашківської міської ради закликали не панікувати і вірити в українську армію

Сьогодні, на 23 позачерговій сесії Жашківської міської ради, було прийнято рішення "Про звернення депутатів Жашківської міської ради Черкаської області до жителів громади", яким депутатський корпус на чолі із міським головою Ігорем Цибровським закликали до єдності, взаємної підтримки та вірити в українську армію.

17:05 15.02.2022

Сесія

Скликається 23 позачергова сесія Жашківської міської ради: 15.02.2022 о 10:00 - онлайн.

16:54 14.02.2022