Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

Міністерство юстиції України інформує про підстави та порядок зупинення державної реєстрації прав. Згідно з ст. 25 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі - Закон).

10:09 05.07.2019

Оскарження відмови у проведенні реєстраційних дій щодо нерухомості

При Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області діє Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, тому скаргу можна подати або надіслати за адресою: бульв. Шевченка, 185, м. Черкаси, 18001... Завантажити інформацію про оскарження відмови у проведенні реєстраційних дій щодо нерухомості

10:08 05.07.2019

Кримінальна відповідальність за порушення законодавства у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу

Питання відповідальності у сфері державної реєстрації нерухомості  та бізнесу регулюється статтею 38 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та статтею 35 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань». Державні реєстратори, суб’єкти державної реєстрації за порушення законодавства у сфері державної реєстрації несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність у порядку, встановленому законом...

10:08 05.07.2019

Вимоги до оформлення скарги у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу

Рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації можуть бути оскаржені до Міністерства юстиції України та його територіальних органів або до суду. При Міністерстві юстиції України та Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області працюють Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

10:07 05.07.2019