Державна служба зайнятості

Служба зайнятості пропонує унікальні можливості

Надзвичайно багато змін ввійшли в наше життя з початком карантину, перевівши багато сфер у формат онлайн. Але, незважаючи на встановлення обмежувальних заходів з метою захисту здоров’я  своїх відвідувачів, служба зайнятості продовжує працювати, впроваджуючи використання освітніх платформ для підвищення конкурентоспроможності при працевлаштування.

09:55 25.08.2020

Черкаська обласна служба зайнятості відновлює особистий прийом громадян в умовах адаптивного карантину

З метою сприяння працевлаштуванню населення, після вимушеної перерви, спричиненою поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, з 11 серпня поточного року базові центри зайнятості та філії Черкаського обласного центру зайнятості відновлять особистий прийом громадян.

09:53 25.08.2020

Покрокова інструкція: як підприємцю без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю

Допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися  фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок.

09:37 11.06.2020

Пом’якшено умови отримання допомоги безробітними, звільненими за власним бажанням

Соціальна підтримка безробітних посилюється. Так, громадяни, які були звільнені з останнього місця роботи в період карантину (починаючи з 12.03.2020 року) за власним бажанням і стали на облік в державній службі зайнятості, отримуватимуть допомогу по безробіттю з першого дня набуття статусу безробітного. Тобто, на період карантину правило про відкладення виплати допомоги по безробіттю для звільнених за власним бажанням застосовуватися не буде.

09:20 05.05.2020

Держава допоможе виплачувати зарплату найманим працівникам малого бізнесу під час карантину

2 квітня 2020 року набрав чинності Закон № 540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

09:11 05.05.2020