Прогноз погоди на 27-30 травня

На погоду Жашківщини впливають два баричних утворення: антициклон з північного сходу та малоактивні циклони з півдня. Їхня протидія у найближчі три доби викличе посилення вітру північно-східного напрямку до 8-13 м/с, особливо у денні години.

14:47 25.05.2018

Жашківчани вибороли два срібла на Всекраїнському турнірі з боротьби самбо

З 18 по 19 травня 2018 року в м. Славутичі Київської області проводився Всеукраїнський турнір з боротьби самбо серед ветеранів пам'яті героїв Чернобиля. Жашківчани Русін Володимир, Грабенко Сергій вибороли срібні нагороди.

14:35 25.05.2018

КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ

22 травня команда Жашківської спеціалізованої школи №1 взяла участь в обласному етапі фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький гарт", тренер Чорний В.М..

11:39 25.05.2018

День Європи (с.Литвинівка)

Вже традиційно в травні Україна відзначає День Європи. З цієї нагоди в  приміщенні Литвинівського будинку культури сільський бібліотекар Велічкіна Людмила Анатоліївна провела свято під назвою «Європейське майбутнє України в мріях дітей» за активної участі учнів Литвинівської школи.

11:32 25.05.2018

День пам’яті жертв політичних репресій (с.Литвинівка)

Кожен народ має право на історичну пам’ять. Це право повинно бути ще й обов’язком передавати із покоління в покоління достовірну інформацію для збереження своєї ідентичності, свого народу, своєї країни. Обов’язок пам’ятати і переосмислювати, щоб не допустити повторення:

10:47 25.05.2018

У Жашкові проводиться ремонт доріг (відео)

У Жашкові виконуються роботи з поточного ремонту. Ямковому ремонту підлягають майже 2 000 м2. Уже відремонтовано 15 об'єктів площею 732 м2. Виконуються струйним способом або укладанням гарячих асфальтобетонних сумішей.

15:18 22.05.2018

В ОРШАНЦІ ВІДЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ЗНАВЦІВ ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ»

15 травня на плацу Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України ім. генерал-майора І. Момота в с. Оршанець відбулося щорічне урочисте вручення обласної почесної відзнаки «Відмінник Захисту Вітчизни» 70 кращим учням-знавцям предмета «Захист Вітчизни».

14:32 22.05.2018

Прогноз погоди на 23-26 травня

Погоду Жашківщини почав формувати північний антициклон й у найближчі дві доби опадів не очікується. Вітер північного напрямку буде поступово стихати і не заважатиме денному прогріву повітря. Тому температурний фон дещо підвищиться за рахунок збільшення денних максимумів. Ночі поки що залишатимуться прохолодними. Температура повітря вночі +8+10º, вдень +21+23º.

13:08 22.05.2018