Старт спортивних досягнень 2023 року у жашківських волейболістів

Дата: 17.01.2023 09:01

Розпочав свій відлік рік новий. Життя продовжується і спорт, попри всі складнощі сьогодення, є його невіддільною складовою.

Для юнацької волейбольної команди Жашкова 2023-й стартував 6 січня – з участі в Міжобласному турнірі з волейболу серед юнаків 2006 – 2007 років народження, який проходив у м. Гайсин Вінницької обл.

У першій грі турніру жашківчани зустрічались із господарями змагань і у двох партіях утримували лідерські позиції – 25:23 та 25:17.

За результатами наступних ігор із командою Теплика, юні земляки вибороли друге місце, таки залишивши позаду гайсинських волейболістів.

Попри вир емоцій і напружені поєдинки, упродовж турніру панувала дружня атмосфера, адже усі команди-учасники зібралися насамперед щоб підтримати Збройні Сили України та продемонструвати, що і в період режиму воєнного стану українці – народ згуртований, патріотично налаштований і незламний, як у спорті, так і на полі бою.

Дякуємо юним волейболістам Жашківської громади за активність, патріотизм і вдалий спортивний старт у 2023 році!

Бажаємо юним спортсменам і їх наставникам Володимиру Чорному й Костянтину Зволінському натхнення до тренувань і нових перемог!