Дата: від до Скинути

Родині загиблого захисника України М.І. Панасюка з Жашкова вручили нагороди (ВІДЕО)

26 січня, за участі депутатів і працівників апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради, сім’ї загиблого захисника України – жашківчанина Максима Ігоровича Панасюка вручили посмертну нагороду. Урочисту й водночас скорботну місію взяли на себе міський голова Ігор Цибровський і заступник начальника 2 відділу Уманського РТЦК та СП Микола Цимбал. Вони передали дружині бійця орден «За мужність» ІІІ ступеня, яким, відповідно до Указу Президента України, був нагороджений (посмертно) солдат-гранатометник Максим Панасюк. Маму, яка виховала Героя, Олену Федорівну відзначено «Орденом матері бійця АТО» – за рішенням Всеукраїнської громадської організації «Країна».

12:19 30.01.2023

Едемівці презентували свою творчість (ВІДЕО)

Щорічно, навчальний рік для учнів і викладачів хореографічного відділення Комунального закладу «Мистецька школа» Жашківської міської ради завершується звітним концертом. На жаль, у травні 2022-го, через складну ситуацію в державі, традиційний захід не вдалося провести. Втім цьогоріч хореографічна родина вирішила організувати невеличкий творчий звіт для батьків вихованців, як підсумок за І семестр навчального 22-23 року.

13:21 28.01.2023