ЖАШКІВСЬКА ОТГ ВИБОРОЛА ПЕРЕМОГУ СЕРЕД 15 ПРЕТЕНДЕНТІВ У КОНКУРСІ #Золота_ділянка_2020

Дата: 12.08.2020 12:10

Фото без описуПереможця конкурсу #Золота_ділянка_2020 обрано! - повідомляєють Invest in Cherkasy Region та Cherkasy Regional Development Agency

Ним стала Жашківська ОТГ з інвестиційною ділянкою площею 4,2462 га, отримавши найбільшу кількість балів від членів Конкурсної комісії (96 балів).

Метою Конкурсу є визначення найкращих інвестиційних ділянок в українських регіонах серед учасників, які за параметрами відповідають критеріям (юридичний статус і призначення ділянки, наявність комунікацій і локалізація, потреба в додаткових роботах).

На переможців чекає:

- вручення дипломів і статуеток;

- навчальний тренінг “Симуляція візиту інвестора” від польського експерта ПАІТ;

- 5-денний навчальний візит до Польщі.

Загалом на конкурс було подано 24 інвестиційні ділянки від 15 громад області. До другого туру було відібрано 3 ділянки у Жашківській, Звенигородській та Тальнівській громадах.

Конкурсна комісія здійснила моніторингові візити безпосередньо на ці ділянки та оцінили їх презентації, підготовлені громадами.

Нагадуємо, Конкурс організовано Польською Агенцією Інвестицій і Торгівлі в рамках проекту Польської Допомоги задля Розвитку “Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва”.

Читай також: Жашківська ОТГ пройшла І етап конкурсу "Золота ділянка 2020"