Жашківська ОТГ пройшла І етап конкурсу "Золота ділянка 2020"

Дата: 15.07.2020 08:36

Фото без описуЧеркаська агенція регіонального розвитку повідомила на своїй офіційній сторінці у Фейсбук результати І етапу конкурсу "Золота ділянка 2020", за результатами якого Жашківська ОТГ увійшла до переліку тих, що набрали найбільшу кількість балів:

"Завершився І етап конкурсу "Золота ділянка 2020".
Ми отримала для оцінки 24 ділянки від 15 громад Черкаської області.

Найбільшу кількість балів набрали #Тальнівська_ОТГ#Жашківська_ОТГ та #Звенигородська_міська_рада.

Вітаємо переможців першого туру та бажаємо їм удачі в презентації своєї ділянки перед Конкурсною комісією.

До складу Конкурсної комісії входять по 1 представнику від Черкаської агенції регіонального розвитку, Черкаської обласної державної адміністрації та Польської агенції інвестицій та торгівлі (#ПАІП). Візит польської експертки Моніки Здроек відбудеться наприкінці липня.

Нагадуємо, що до конкурсу допускалися лише незабудовані ділянки (greenfield), призначені для промислових інвестицій, площею не менш ніж 2 га. На переможця чекає поїздка до Польщі в рамках навчального візиту".

Довідково: Польська Агенція Інвестицій і Торгівлі (ПАІТ) ініціювала Конкурс «Золота Ділянка 2020» в рамках проєкту  Польської Допомоги задля Розвитку  «Підвищення конкурентоспроможності українських регіонів та розвиток польсько-українського економічного співробітництва».

Метою Конкурсу є визначення найкращих інвестиційних ділянок в українських регіонах серед учасників, які за параметрами відповідають критеріям.

Другий етап включає візит Конкурсної комісії до обраних за результатами першого етапу інвестиційних ділянок та визначення серед них 1 переможця.