Живі, поки пам’ятаємо!

Кожна згадка та відзнака Героїв-земляків, які віддали життя за Україну, має особливу цінність для їхніх родин та усієї Жашківської громади.

10:07 12.04.2024

Із засідання атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників КЗ «Мистецької школи» Жашківської міської ради

11.04.2024 р. відбулося засідання атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників Комунального закладу «Мистецька школа» Жашківської міської ради, на якому, відповідно до пропозиції голови атестаційної комісії Білик І.Ю. були обрані заступник голови атестаційної комісії Немна В.В. та секретар атестаційної комісії Немна А.П. Відповідно до порядку денного схвалено графік проведення засідань атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників у 2024 році. Вирішили, що атестаційні документи викладачів подаються в друкованому форматі за адресою КЗ «Мистецька школа» Жашківської міської ради , 19201, вул.Соборна 60, м.Жашків секретареві атестаційної комісії.

13:01 11.04.2024

Підтримка медичної галузі – серед основних пріоритетів (ВІДЕО)

Цими днями КНП «Жашківська багатопрофільна лікарня» Жашківської міської ради отримала гуманітарну допомогу від Американського Благодійного фонду «URGENT» та Білоцерківського БФ «НАШЕ МАЙБУТНЄ» – вироби медичного призначення різного спрямування та багатофункціональні медичні ліжка для пацієнтів хірургічного відділення.

12:05 11.04.2024