Вітаємо Савицьку Валентину Миколаївну!

Сьогодні, 17 лютого, свій день народження святкує депутат Жашківської міської ради, начальник відділу освіти Жашківської міської ради - Валентина Миколаївна Савицька!

15:37 17.02.2019

Вітаємо з Днем Соборності України!

Вітаємо жителів Жашківської міської об'єднаної громади з Днем Соборності, з днем єднання українських земель. Усім безмежного щастя, міцного здоров’я, благополуччя. Нехай життя в нашій країні буде для кожного в достатку, радості, спокої. Нехай завжди над нашою землею буде мирним небо!

09:33 22.01.2019

Вітаємо з днем народження Сухого Івана Івановича!

Вітаємо з черговим днем народження музиканта, пісняра, педагога, Заслуженого працівника культури України, керівника Зразкового дитячого ансамблю гармоністів, почесного громадянина міста Жашків - Івана Івановича Сухого!

20:53 18.01.2019