Вітаємо з днем народження Гребенюка Володимира Яковича!

Черговий день народження сьогодні, 25 березня, святкує музикант, піняр, гуморист, педагог, керівник і засновник кількох вокальних колективів, Заслужений працівник культури України - Гребенюк Володимир Якович.

08:51 25.03.2019

Вітаємо з днем народження Крамаренка Тараса Володимировича!

Нині 55-річний ювілей святкує майстер витинанки, художник, автор численних арт-проектів, Відмінник освіти України, Член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України, керівник студії "Образотворче мистецтво" Будинку дитячої та юнацької творчості Жашківської міської ради - Тарас Володимирович Крамаренко.

09:11 22.03.2019

Вітаємо з днем народження Вусика Віктора Миколайовича!

З черговим днем народження вітаємо депутата Черкаської обласної ради, людину з активною життєвою позицією, котра займається благодійною діяльністю та не байдужа до долі Жашківщини -  Вусика Віктора Миколайовича!

10:12 05.03.2019

Вітаємо з днем народження Донус Ларису Петрівну!

Сьогодні день народження святкує начальник загального відділу апарату виконавчого комітету Жашківської міської ради - Донус Ларису Петрівну! Вітаємо її з особистим святом та зичимо весняного настрою!

08:36 04.03.2019