Спорт на вихідних. Настільний теніс

В Умані 30 березня 2019 року відбулися Всеукраїнської змагання з настільного тенісу серед ветеранів на призи газети  «УМАНСЬКА ЗОРЯ». Турнір був започаткований у 2000 році і набуває все більшої популярності.

13:34 01.04.2019

Весняний благоустрій у Жашківській громаді (ВІДЕО)

У Жашківській міській об'єднаній громаді активно проводяться роботи з благоустрою. Зокрема, обрізка дерев, ямковий ремонт, очищення доріг і тротуарів від посипкового матеріалу тощо. Про це - у програмі "Справи міські".

12:48 25.03.2019

Всесвітній день поезії у Скибинській школі

14 березня за ініціативи та підтримки відділу освіти Жашківської міської ради в Скибинському ЗЗСО відбулося методичне об’єднання шкільних бібліотекарів та мистецько-літературний захід до Всесвітнього дня поезії (що відзначається 21 березня).

19:12 21.03.2019

День комунальника (ФОТО. ВІДЕО)

Щороку, у третю неділю березня, працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди 15 березня  в читальній залі Жашківської центральної районної бібліотеки, відбулись урочистості.

15:47 21.03.2019

Рости і розвиватися творчо допоможе нова техніка

Нещодавно для Зразкового ансамблю гармоністів було придбано телевізор. Як зазначає керівник музичного колективу Іван Сухий, така техніка необхідна в першу чергу для роботи із учнями. «Учасники ансамблю – неодноразові переможці та лауреати численних конкурсів всеукраїнського та міжнародного рівня. Та на цьому ми не зупиняємося і завжди прагнемо рости і розвиватися. Для цього після кожного свого виступу чи конкурсу аналізуємо відеозаписи, щоб врахувати помилки, оцінити артистичність, командну роботу колективу. Адже судді творчих змагань враховують усе: від музичної майстерності – до зовнішнього вигляду музикантів».

12:03 19.03.2019