Урочистості з нагоди Дня Конституції України

27 червня у Жашкові біля пам’ятника Т.Шевченка відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції України за участю першого заступника голови РДА Юрія Барабаша, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Жашківської міської ради Олени Тернавської та помічника народного депутата України Валентина Ничипоренка- Марії Король.

17:52 28.06.2018

«МОЛОДЬ-fest» у Жашкові

24 червня у Жашкові відбувся фестиваль «МОЛОДЬ-fest» з нагоди Дня молоді. Фестивалили жителі і гості громади під девізом «Святкуй з піснею! Люби спорт! Будь молодим!». Власне, організатори заходу – відділ культури, молодіжної політики, спорту і туризму Жашківської міської ради – зробили акцент на активному відпочинку та позитивних емоціях. Масштабний захід включав концертно-розважальну і спортивну програму.

15:33 26.06.2018

Нарада директорів освітніх закладів Жашківської ОТГ

У відділі освіти  Жашківської міської ради відбулася чергова нарада директорів освітніх закладів під керівництвом начальника відділу Валентини Савицької. Зібрання проходило за участю міського голови Ігоря Цибровського. Керівники підсумували результати навчального року, організацію  роботи пришкільних таборів, обговорили і актуальні питання ремонтів закладів освіти.

14:51 26.06.2018

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ЗАЛІЗНИЦІ!

Цілком обґрунтовано залізницю називають зоною підвищеної небезпеки. При високій інтенсивності та підвищених швидкостях руху поїздів, при величезних обсягах перевезень залізниця несе певну небезпеку для людей, що проживають поблизу неї або користуються її послугами. Перебуваючи поблизу залізничних колій, потрібно бути пильним самому та  уважним до оточуючих.

11:44 26.06.2018

Конституція - основний Закон держави

З нагоди 22 річниці прийняття Конституції України в закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної освітигромади було проведено:

09:10 26.06.2018

Капітальний ремонт дороги по вул.Заводській (відео)

Завершено капітальний ремонт по вулиці Заводській. Площа асфальтування становить 936 м2. Кошти на ремонт цього об'єкту було виділено із державного бюджету на умовах співфінансування. Загальна кошторисна вартість - майже 3,5 млн.грн.

16:58 25.06.2018

Прогноз погоди на 26- 29 червня

У найближчі 3 дні, сонячну, суху та спокійну погоду формуватиме виступ антициклону із заходу.  Температура повітря підвищиться, вночі +12..17º, вдень до +25..30º. У  другій половині тижня – знову спека! Вдень +27..32º та дуже тепло  вночі  +16..21º.   Значно посилиться вірогідність короткочасних грозових дощів, які  стримуватимуть підсихання зерна, а з ним і початок жнив на Черкащині.

14:45 25.06.2018

Сьома сесія VIII скликання (відеозвіт)

22 червня відбулася сесія Жашківської міської ради. Депутати затвердили програму роботи з обдарованими дітьми та молоддю Жашківської міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки, внесли зміни до програм «Вчитель», «Піклування», «Здоров’я населення Жашківської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік», програм  економічного і соціального розвитку Жашківської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік, Програми розвитку культури, молодіжної політики, спорту та туризму на 2018 рік.

12:52 25.06.2018