Прогноз погоди на 20-24 березня

Дата: 19.03.2018 20:12

Циклони з півдня та південного заходу продовжували визначати погодні умови на Черкащині. За період 16 – ніч 19 березня у вигляді дощу, мокрого снігу та снігу по області випало від 17 (Черкаси) до 25 мм (Жашків, Золотоноша), що відповідає 170-305% декадної норми. А загалом з початку березня кількість опадів становить від 54 до 102 мм (140-320% місячної норми). Найбільше випало у Золотоноші, найменше – в Умані. 18 березня температурний фон знизився до 7-9° морозу, що на 8-10° нижче кліматичної норми і більш відповідає середині січня.

Черговий циклон з Балкан знову ускладнить погодні умови. Його фронти принесуть у наш край сніг, вітер. Очікується, що суттєві опади почнуться вже вдень 20 березня, основні пройдуть вночі 21 березня, а вдень слід очікувати перехід снігу у мокрий сніг та їх припинення. Причому надходження більш теплої вологої повітряної маси зумовить невелике підвищення температури повітря. Починаючи із середи до суботи, денні температури повітря утримуватимуться в межах 0..5° морозу, нічні прогнозуються на рівні 5..10° морозу. Такі погодні умови потребуватимуть підвищеної уваги водіїв, можуть негативно впливати на метеозалежних людей.

ПРОГНОЗ ПОГОДИ
на добу 20 березня 2018 р.
Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів, вдень сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 7-12 м/с.
Температура повітря вночі -8..-13º,
вдень -3..-8º.
21 березня. Хмарно з проясненнями. Вночі часом сніг, вдень невеликий мокрий сніг. На дорогах ожеледиця.
Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 5-10º, вдень 0-5º морозу.
22 березня. Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с.
Температура вночі 5-10º, вдень 0-5º морозу.
23 березня. Вночі без опадів. Місцями невеликий сніг. Температура вночі 8-13° морозу, вдень від 4° морозу до 1° тепла.
24 березня. Місцями невеликий сніг. Температура вночі 5-10° морозу, вдень від 4° морозу до 1° тепла.

(Інформацію надано метеостанцією Жашків)