Зв’язок і енергія для тих, хто на захисті держави  

Дата: 19.05.2026 09:30
Кількість переглядів: 122

 Ще один крок підтримки від Жашківської громади за запитом нашого земляка Богдана Прилуцького, який виконує бойові завдання у складі Сил оборони України з 2021 року і по цей час.
 Для солдата придбали комплект зарядної станції Blutti AC 300+B300K, на що з місцевого бюджету спрямували 62 530,00 грн.  Це не просто обладнання, це зв’язок, стабільність і додаткові шанси на безпеку там, де кожна секунда має значення. Міський голова Ігор Цибровський особисто поспілкувався з дружиною військового Аделіною Романівною, якій допомогли оперативно відправити обладнання чоловікові.

Фото без опису Фото без опису

«Ми розуміємо, наскільки важлива кожна така передача. Наші захисники мають відчувати: тил поруч. І ми будемо робити все можливе, щоб допомагати й надалі. І поки вони тримають небо і землю, ми тримаємо слово та продовжуємо першочергово інвестувати в підтримку українських захисників.» - прокоментував Ігор Цибровський.

Фото без опису


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних