Незамінні помічники лікаря і плече допомоги пацієнта: медичних сестер і братів привітали зі святом (ВІДЕО)

Дата: 13.05.2026 16:20
Кількість переглядів: 361

 12 травня – день вдячності людям, без яких неможливо уявити роботу медичних закладів. Медичні сестри і медичні брати щодня поруч із пацієнтами, допомагають лікарям, підтримують, заспокоюють, виконують складну й відповідальну роботу, яка часто залишається поза кадром, але є надзвичайно важливою.
 

 Міський голова Ігор Цибровський привітав винуватців свята, які працюють в комунальних медичних закладах Жашківської громади, нагородив відзнаками та подякував за професіоналізм, сумлінну працю, людяність, витримку та відданість своїй справі. Через керівників Центру первинної медико-санітарної допомоги та Жашківської багатопрофільної лікарні очільник громади передав вітання всім причетним до Міжнародного дня медичної сестри.


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних