Тримаємося разом і продовжуємо працювати для наших воїнів
Керівник Благодійного фонду «Тримайтесь, ми з вами» Олег Поліщук, готуючись до чергової поїздки на фронт, звернувся до міського голови Ігоря Цибровського з прохання допомогти закупити комплект всюдихідної автомобільної резини для 17 Окремої важкої механізованої бригади (Сумський напрямок), де проходить військову службу жашківчанин Валерій Снігур.

Відреагували на офіційне звернення фонду та придбали необхідний комплект. Доставку на фронт зробили волонтери, зустрівшись із земляком особисто.

Дякуємо всім, хто долучається до благодійних заходів, донатить на волонтерський рахунок нашого ветерана війни Олександра Маковецького. Завдяки цим надходженням вдається оперативно реагувати на звернення військових.
Волонтерській армії Жашківської громади дякуємо за невтомну працю та добрі серця! Пліч-о-пліч здолаємо ворога!
Задонатити сюди може кожен 5457 0825 2537 9165. За спрямування коштів ми завжди звітуємо, а також надаємо інформацію у міській раді.