Навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Дата: 21.08.2024 14:20

Фото без опису

Підстава: постанова КМУ від 15 вересня 2023 р. № 984  «Порядок реалізації експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості»

В Дніпрі, Івано-Франківську, Львові, Одесі, Полтаві, Рівному, Сумах, Харкові працюють центри професійно-технічної освіти ДСЗ.

Заява та документи он-лайн або через установу служби зайнятості.

Вибір професії або програми підвищення кваліфікації з переліку сформованого Державним центром зайнятості та розміщеного на веб-сайті.

Рішення про направлення на навчання приймається центром зайнятості не пізніше ніж на 5 робочий день з дня подання документів.

Договір про професійне навчання укладається між закладом освіти та здобувачем освіти.

Фото без опису