Отримали зворотний зв’язок від наших бійців (ВІДЕО)
Найбільша сила та мотивація для українських захисників – це наша віра в них і всебічна підтримка. Тож працюємо беззупинно над закриттям запитів і потреб військових, які звертаються в міську раду чи безпосередньо до міського голови Ігоря Цибровського. А коли отримуємо зворотний зв’язок у вигляді відеоподяки – звітуємо перед Жашківською громадою, якій своєю чергою дякуємо за вчасну сплату податків, що дає змогу застосовувати кошти місцевого бюджету, та за донати на благодійних ярмарках і концертах, які також використовуємо виключно для придбання необхідного нашим воїнам.
Завдяки таким спільним зусиллям свого часу придбали та передали в один напрямок морозильну камеру для збереження продуктів харчування у спеку. Іншій бригаді – окопний радіоелектронний засіб протидії безпілотним літальним апаратам.
Ми незалежні доти, доки боремося разом!
Разом працюємо і разом дякуємо всім, хто боронить найголовніше – нашу Незалежність.