Давайте разом проведемо в останню путь Героя-земляка Юрченка В. В.
Знову трагічна і болісна звістка… Завтра, 16.05.24, Жашківська громада проводжатиме в останню путь захисника України – Віталія Володимировича Юрченка.
Героя-земляка о 9:40 зустрінемо та проведемо в Жашкові живим коридором шани – від автостанції вулицями: Захисників України, Шевченка, Лікарняна, Перемоги, Спортивна до виїзду з міста.
Далі кортеж із воїном попрямує в рідне село Сорокотяга, де о 10:00 земляка також зустрінуть живим коридором зі сторони Степу вулицями Перемоги, Каштанова (центральна) до будинку, де він проживав із сім’єю.
Об 11:00 у сільському будинку культури відбудеться заупокійна служба за воїном. Опісля траурна процесія вирушить до місця останнього спочинку Героя – сільське кладовище, куди проводжатимемо полеглого захисника також із почестями та належною шаною.
Підтримаймо рідних у час скорботи! Вшануймо пам’ять вірного сина України та разом проведімо його в останню дорогу!
Слава Герою!
Вічна пам’ять…