Великодня атмосфера у парковій зоні міста

Дата: 04.05.2024 17:00

Фото без опису Фото без опису

Великоднє дерево – давня традиція багатьох європейських країн. Ідея в тому, аби кожен охочий міг долучитися до його оздоблення крашанкою, стрічкою чи оберегом та загадати бажання. Для всіх нас воно зараз єдине – перемога🇺🇦 України, про яку мріє і в яку вірить кожен, хто взяв участь в оздобленні великоднього деревця напередодні свята Христового Воскресіння.

Фото без опису Фото без опису
Цього року у Великодні дні окрасою міста слугуватиме дерево у парку відпочинку. Працівники культури разом з дітьми та активними дорослими прикрасили його символічними та патріотичними елементами декору, підтримавши традицію, започатковану 4 роки тому.

Фото без опису Фото без опису
Долучитися до вбирання зеленого насадження, загадати бажання та зробити фото на згадку про цей рік може кожен. Але за умови, що прикраси не пошкоджуватимуть його гілочок.

Фото без опису Дякуємо тим, хто доєднується до створення великодньої атмосфери у місті!
Дякуємо ЗСУ за можливість продовжувати світлі традиції!