Про заходи безпеки у Великодні та поминальні дні (ВІДЕО)

Дата: 02.05.2024 19:47

Міський голова Ігор Цибровський провів нараду з представниками духовенства Жашківської громади, силових структур, комунальної служби та громадського транспорту щодо безпекових заходів і дотримання правопорядку на час святкування Великодня та підготовки і проведення поминальних днів.

Богослужіння за присутності вірян та освячення великодніх кошиків відбуватимуться після завершення комендантської години, яка діятиме без змін – з опівночі до четвертої ранку

Військові спільно з правоохоронними органами посилять патрулювання міста в нічний час. Порушники комендантської години каратимуться. На випадок екстремальної ситуації та гострої потреби виїзду в заборонений часгромадянин зобов’язаний мати при собі документ, що посвідчує його особу.

Біля міських та сільських Храмів чергуватимуть поліцейські. По місту, де передбачається найбільше скупчення населення – чергування проходитимуть спільно з представниками Служби з надзвичайних ситуацій. Основна мета таких заходів – перевірка та посилення контрдиверсійного захисту важливих об’єктів та місць масового перебування людей.

За тиждень – поминальні дні. Комунальники посилюють роботу щодо загального благоустрою кладовищ, а ми – впорядковуємо місця спочинку померлих і загиблих близьких. Для зручності доїзду містян, які не мають власного транспорту, із 6 по 10 травня у Жашкові буде продовжено маршрут№2 «Городище – Цегельний завод» до центрального кладовища:
 Виїзд з Городищ7:15, 8:15, 9:15;
 Виїзд з кладовища у зворотньому напрямку7:40; 8:40; 12:30.

У неділю, 12 травня, як завжди, здійснюватиметься довіз пасажирів громадським транспортом до центрального кладовища:
 з Городищ7:15, 8:15, 9:15;
 з вул. Чкалова8:30, 9:30;
 з вул. Набережна9:00, 10:00.

Також курсуватимуть автобуси від Універмагу, починаючи з 7:30.

Виїзд з кладовища:
 до Городищ10:45, 11:45;