Із засідання атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників КЗ «Мистецької школи» Жашківської міської ради

Дата: 11.04.2024 13:01

11.04.2024 р. відбулося засідання атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників Комунального закладу «Мистецька школа» Жашківської міської ради, на якому, відповідно до пропозиції голови атестаційної комісії Білик І.Ю. були обрані заступник голови атестаційної комісії Немна В.В. та секретар атестаційної комісії Немна А.П.
Відповідно до порядку денного схвалено графік проведення засідань атестаційної комісії з атестації педагогічних працівників у 2024 році.
Вирішили, що атестаційні документи викладачів подаються в друкованому форматі за адресою КЗ «Мистецька школа» Жашківської міської ради , 19201, вул.Соборна 60, м.Жашків секретареві атестаційної комісії.