«Жашківські вовки» - чемпіони області зі спортивної боротьби «Греплінг»

Дата: 10.04.2024 08:30

Фото без опису

5-6 квітня 2024 року відбувся Відкритий Чемпіонат Черкаської області зі спортивної боротьби «Греплінг». У змаганнях взяли участь  команди з Сумської, Вінницької  областей, Кропивницького та команди клубів Черкаської області. Загалом на турнір з'їхалось більше 300 учасників, серед яких і команда ДЮКФП «Жашківські вовки» під керівництвом Москаленка Сергія Васильовича. У напруженій боротьбі юні жашківські спортсмени отримали такі результати:
Чемпіонами Черкаської області стали:

• Роман Солонько - категорія 69 кг;
  • Матвій Сторожук - категорія 50 кг.

Срібні призери:

• Станіслав Грабенко - категорія 30 кг;
  • Антон Стогній - категорія 60 кг.

Бронзові призери:

• Анастасія Чабан - категорія 48 кг;
  • Юрій Стогній - категорія 46 кг;
  • Нормуратов Артем - категорія 73 кг.
  • Єгор Дучак - категорія 30 кг.

Незалежно від результатів кожен спортсмен отримав великий досвід, приймаючи участь у змаганнях такого високого рівня.
Дякуємо «жашківським вовкам» і тренеру Сергію Васильовичу за гідне представлення Жашківської громади на Чемпіонаті, батькам – за підтримку своїх дітей, а ЗСУ – за змогу навчати і тренувати молоде покоління та брати участь у виїзних змаганнях.
Вітаємо Сергія Москаленка та його вихованців із вагомими здобутками! Бажаємо й надалі утримувати лідерські позиції в спорті та в житті!