Давайте разом проведемо в останню путь Героя-земляка Равлюка С.

Дата: 04.04.2024 15:04

Скорботна звістка знову надійшла у нашу громаду… Із сумом повідомляємо, що 05.04.24, проводжаємо в останню дорогу Героя-земляка з Острожан – Равлюка Сергія Олександровича.

Орієнтовно о 9:40 зустрінемо і проведемо кортеж із воїном до рідного дому через села Соколівка та Конела.

О 10:00 зустрінемо воїна живим коридором шани в Острожанах– від в'їзду в село Центральною вулицею до будинку №1, де з ним попрощаються рідні.

Далі кортеж попрямує до місцевого Храму, де об 11:00 розпочнеться заупокійна служба за полеглим бійцем.

Опісля траурна процесія вирушить до місця останнього спочинку Героя – сільське кладовище. В цей час земляка також проводжатимемо живим коридором.

Підтримаймо рідних у час скорботи! Вшануймо пам’ять вірного сина України та разом проведімо його в останню дорогу!

Слава Герою!
Вічна пам’ять…