Всеукраїнські шкільні ліги «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ»: футзал

Дата: 27.03.2024 09:47

Фото без опису
У рамках ІІ (міського) етапу наймасштабніших всеукраїнських учнівських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги», 23 березня у Жашківській міській територіальній громаді пройшли змагання з футзалу серед юнаків 2012 – 2013 років народження.
 9 команд – представників закладів загальної середньої освіти міста та сіл змагалися за право представляти нашу громаду на рівні Уманського району. Футбольні баталії проходили на базі спортивних майданчиків зі штучним покриттям (за правилами футзалу) Жашківських ліцеїв №1, №2, №5 і в парковій зоні міста.

Фото без опису
За традицією, змагання розпочалися урочисто – з виконання Державного гімну України та хвилини мовчання на честь загиблих в боротьбі з російськими окупантами українських воїнів. Опісля – юні спортсмени показали гідну гру, проявили волю до перемоги, за що були нагороджені брендовими дипломами «Пліч-о-пліч».

У загальному заліку з футзалу за результатами проведених ігор визначилась трійка кращих команд. Зокрема:
ІІІ місце – Жашківський ліцей №4;
ІІ місце – Жашківський опорний ліцей №2;
І місце – Жашківський лцей №1.

Нагородження особисто провів міський голова Ігор Цибровський, подякувавши юним спортсменам за участь, а вчителям – за спортивне виховання молодого покоління.