Підсилення оборони ЗСУ залишається ключовим завданням (ВІДЕО)

Дата: 26.03.2024 19:11

Днями міський голова Ігор Цибровський передав нашому землякові Василю Каленику, який виконує обов’язки командира окремого стрілецького батальйону однієї з військових частин ЗСУ, технічні пристрої для виконання військових операцій. За офіційним запитом командира для наших захисників було придбано квадрокоптери, тепловізор і тепловізійний монокулятор.

Як працювали, так і продовжуємо першочергово дбати про підсилення  наших захисників, щоб не дати ворогу жодних шансів просуватися далі. «Нарешті після всіх пройдених законодавчо встановлених процедур, ми передаємо все те необхідне, по що зверталися військовослужбовцізазначає очільник Жашківської громади Ігор Цибровський. – Сьогодні звітуємо про закриття одного з надісланих запитів, але невдовзі, після передачі, поінформуємо й про виконані інші. Як і обіцяв та не раз наголошував – вважаю своїм обов’язком звітувати про використання коштів місцевого бюджету перед жителями громади та зокрема платниками податків. Звітуючи, насамперед я дякую нашим мужнім бійцям, які гідно дають відсіч ворогам; депутатам міської ради за підтримку та ухвалення важливих для української армії, а відтак нашої громади, рішень. Дякую всім мешканцям міста та сіл, хто міцно тримає тил, демонструючи єдність, солідарність і сміливість!»