У Жашківській громаді продовжують допомагати вимушеним переселенцям (ВІДЕО)

Дата: 22.03.2024 12:33

Завдяки співпраці Жашківської міської ради з Благодійним фондом «Уманський центр допомоги» громадяни, які перемістилися із зони бойових дій або окупованих територій та мають довідки внутрішньо переміщених осіб, отримали гуманітарну допомогу у вигляді харчових продуктів, побутової хімії та засобів особистої гігієни. Загалом її отримали 208 сімей, які мешкають на території Жашківської громади.

Допомогу люди отримували на базі відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я міської ради. Його фахівці спільно з міським головою Ігорем Цибровським від початку війни активно працюють у напрямку задоволення першочергових потреб зранених війною громадян. Постійно ведуться перемовини з благодійними організаціями та фондами, які приймають заявки про надання допомоги внутрішньо переміщеним особам; координується робота з питань їхнього розселення та соціальних пільг від держави й міжнародних партнерів. Важливою є й всебічна допомога ВПО від жителів громади, які не стоять осторонь їхніх проблем і допомагають адаптуватися на новому місці. Тому Ігор Цибровський дякує всім, хто сьогодні живе та діє за принципом «Чужої біди не буває. Разом переможемо!».