Вітаємо з новими здобутками колектив "ONYX"!

Дата: 18.03.2024 16:00

Фото без опису

16 березня 2024 року в місті Черкаси відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Dance Portal Ukraine», участь в якому взяв хореографічний колектив "ONYX" КЗ «Жашківський міський будинок культури» Жашківської міської ради (кер. Горобець А.).
Різні напрямки й жанри сучасної хореографії лягли в основу яскравих динамічних композицій, які на сцені презентували колективи-конкурсанти. У залі ж панувала напруга і хвилювання батьків, тренерів, друзів, які приїхали, аби підтримати своїх улюбленців.

Фото без опису
Призові місця, грамоти та величезний заряд емоцій отримали наші учасники на цьому конкурсі, гідно презентувавши Жашківську громаду за її межами:
1 місце - молодша група, в номінації «афро танець» з танцювальним номером «Жива вода»;
1 місце – старша група, в номінації «сучасна хореографія», з танцювальним номером «В пошуках себе».
 Анна Антощук стала лауреатом 1 ступеня  з сольним номером «Поцілунок метелика», в номінації «сучасна хореографія».

Участь у конкурсі «Dance Portal Ukraine» дала можливість юним танцівникам показати свої здібності, позмагатися з іншими колективами, отримати неоціненний досвід для подальшого розвитку. Тож бажаємо їм майбутніх творчих злетів і яскравих перемог!
Жашківська громада пишається здобутками талановитої молоді!